Biomar Tarım Orman Enerji Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Yüksek kaliteli hammadde çözümleriyle yenilenebilir enerji sektörüne değer katıyoruz.

Biz kimiz?

Biomar Tarım Orman Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 2020 yılında biyokütle enerji sektöründeki hammadde ihtiyacını karşılamak amacı ile küçük hayallerle kurulan fakat zaman içerisinde hayallerini ve hedeflerini büyüten, sektörde lider olmayı amaçlayan bir firmadır. Firmamız biyokütle santrallerine hammadde tedarikinin yanı sıra pellet üretimi yaparak gerek yurt içi gerekse uluslararası ticaretini hedeflemektedir.

Orman işletmeleri tarafından kestirilen ağaçların köklerini sökerek hammadde elde etmenin dışında saha temizlikleri, pellet ve odun cipsi ticareti de yaptığımız etkinlikler içerisindedir. Hammadde tedarikini müşterimizin istediği kalibrasyon ve istediği miktarda %100 karşılamayı taahhüt ediyoruz. Şirketimiz genç ve enerjik kadrosuyla emin adımlarla sektörde lider olma yolunda ilerlemektedir.

Yenilenebilir enerji sektöründe sürdürülebilir çevre dostu ekonomik çözümler sunuyoruz.

Geleceğin enerjisi için doğal kaynakların gücünden yararlanıyoruz.


about

Misyonumuz

Biomar ailesi olarak Orman Genel Müdürlüğü; İl ve İlçe İşletme şefliklerinde çalışan ekipler ile uyum içerisinde hem ülke ekonomisine hem de ekolojik sisteme yarar sağlamak, ormanlarımızdaki bir kuru dalı bile değerlendirerek ülkemizdeki enerji ihtiyacına katkı sağlamak, biyokütle santrallerine hammadde tedarikini en iyi şekilde yaparak sektörde lider olmayı hedeflemekteyiz.

Biomar olarak, doğal kaynaklarımızı sürdürülebilir bir şekilde kullanarak, enerjinin gücünü geleceğimiz için kullanıyoruz


Vizyonumuz

Biomar ailesi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ilkelerimizden taviz vermeden çözüm odaklı hedeflerimize ulaşmak için işimize olan sevgimiz, müşterilerimize olan saygımız en önemli farkımızdır.

Yenilenebilir enerji için yeni ve heyecan verici bir dönemin başındayız. Zorluklarla başa çıkmada en önemli araçlardan birisi sürdürülebilirlik olduğunun bilincinde olarak, yenilikçi, sürekli gelişen, şeffaf, hızlı ve kalıcı çözümler üreten yaklaşımlar ile hedeflerimize güvenli adımlarla ilerliyoruz.

Alternatif yakıt olarak kullanılabilecek Türkiye’deki mevcut tüm ürünleri 7 bölge 11 ayrı lokasyonda yaklaşık 4 yıl süren deneme ve demolarla çok ciddi bir bilgi birikimi ve deneyime sahibiz. Amacımız %100 tedarik garantisi vererek bu sektörün en büyük ve en güvenilir hizmet sunucusu olmaktır.

style switcher

Doğayı koruyoruz

Sürdürülebilir bir gelecek için yenilenebilir enerji çözümlerimizi deneyin. Siz de geleceğimize katkı sağlayın!